Wyjazd integracyjny do OREW w Marianowie

Dnia 23.10.2015r w OREW Marianowo odbyło się święto Pieczonego jabłka,na które zostali zaproszeni uczniowie kl.1 integracyjnej  SP wraz z wychowacami panią Ewą Kałużną i p.Moniką Pecyną, pani dyrektor Adelina Nowak oraz przedstawiciele Rady rodziców ze szkoły podstawowej i gimnazjum.

Po uroczystym poczęstunku zwiedzaliśmy sale naukowe, gdzie podopieczni ośrodka zdobywają wiedzę oraz są rehabilitowani. Oczywiście zwiedziliśmy również klasę Naszej byłej uczennicy Julki Zawadzkiej, którą wielokrotnie wspieraliśmy organizując Koncert Charytatywne. Poznaliśmy jej osiągnięcia oraz "pękaliśmy" z dumy słychając, że np. dzięki naszym akcjom pomogliśmy Julce dotrzeć na taki poziom, w którym znajduje się teraz.