Innowacja pedagogiczna " Z kulturą mi do twarzy"

"Nie ma dzieci, są ludzie

Obchody Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka. Zapoznanie z konwencją praw dziecka.

"Sztuka łączy wszystkich"

W ramach innowacji "Z kulturą mi do twarzy" przedszkolaki z grup " Biedronki", " Żabki" i "Kotki"

" Dzień wspomnień i zadumy"

Dzieci z grupy Biedronki, Kotki oraz Żabki odwiedziły miejscowy cmentarz i zapaliły znicze na grobie założyciela szkoły Kazimierza Rakowskiego.

" Z kulturą przy stole", "Savoir-vivre vivre przy stole", " W restauracji czy w kawiarni" oraz " Sałatka grecka "

W ramach innowacji " Z kulturą mi do twarzy " grupa Kotki wykonała zadania " Z kulturą przy stole", "Savoir-vivre vivre przy stole", " W restauracji czy w kawiarni" oraz " Salatka grecka ".

Piasek pustyni

W ramach innowacji " Z kulturą mi do twarzy " przedszkolaki z grupy "Kotki", " Biedronki ", " Żabki" wykonały zadanie " Piasek pustyni"

9 lutego przypada Międzynarodowy Dzień Pizzy.

Z tej okazji przedszkolaki przystąpiły do zadań na ten temat, realizując kolejne zadanie innowacji pedagogicznej "Z kulturą mi do twarzy".

Akcja charytatywna "Piórniki do Afryki"

Akcja charytatywna "Piórniki do Afryki" została zakończona i podsumowana.

" Z kulturą mi do twarzy"

W ramach realizowanej w przedszkolu innowacji pedagogicznej pt: " Z kulturą mi do twarzy"

"Moja okolica" - zadanie z innowacji "Z kulturą mi do twarzy"- grupa "Żabki"

W ramach innowacji pedagogicznej „Z kulturą mi do twarzy” grupa „ Żabki” przystąpiła do zadania pod nazwą „Moja okolica”.