Świat przedszkola

Cztery pory roku - Żabki i Smerfy

Grupa Smerfy i Żabki wykonały dekorację i stroje do piosenki pt. " Cztery pory roku". W ramach innowacji " Z kulturą mi do twarzy".

Dzień Dinozaura - Żabki i Smerfy

Dzień Dinozaura w grupie Żabek i Smerfów
26 lutego dzieci świętowały Dzień Dinozaura. Z tej okazji odbyły niezwykłą podróż do świata prehistorycznych gadów. Cudownie bawiły się tworząc park jurajski, szkielety dinozaurów oraz dinozaurowe opaski. Dzieci obejrzały ciekawe filmy...

Rekrutacja do Publicznego Przedszkola w Mąkolnie na rok szkolny 2024/2025

Rekrutacja do Publicznego Przedszkola w Mąkolnie

na rok szkolny 2024/2025

 

Szanowni Rodzice 

Zapraszamy do Publicznego Przedszkola w Mąkolnie. Rekrutacja na nowy rok szkolny już rusza.  W załączniku do pobrania dokumenty.

Wizyta leśnika z Nadleśnictwa Koło

Dnia 5 lutego 2024 roku przedszkolaki z grupy Pszczółki, Mrówki i Biedronki dowiedziały się jak mądrze dokarmiać ptaki i na czym polega praca leśnika. Przedszkole odwiedziła pani Julia Kulińska z Nadleśnictwa Koło, która przygotowała dla dzieci ciekawą pogadankę. 

Spotkanie z policjantami

31 stycznia 2024 r. policjanci z Komisariatu Policji w Sompolnie przeprowadzili pogadankę na temat bezpieczeństwa w czasie ferii zimowych oraz przedstawili dzieciom z grupy Pszczółki, Mrówki i Biedronki charakter swojej pracy. 

Akcja charytatywna ,, I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem "

W grudniu w grupie Pszczółki,  Mrówki i Biedronki została zorganizowana akcja charytatywna,,I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem ", której celem było zebranie artykułów higienicznych dla dzieci z Placówki opiekuńczo-wychowawczej ,,Maluch " i  ,,Calineczka " we Włocławku.  

Wiligia w grupie Mrówek

 W związku ze zbliżającymi się świętami dzieci z grupy Mrówki urządziły sobie uroczystą wigilię, podczas której nie zabrakło dzielenia się opłatkiem, wspólnego kolędowania.