Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Aktualności

Aktualności

Igor Rakowski stypendystą Burmistrza Miasta Sompolno

W Urzędzie Miejskim w Sompolnie odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów szkolnych za wybitne osiągnięcia naukowe, artystyczne oraz sportowe.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mąkolnie oraz Grono Pedagogiczne serdecznie zapraszają wszystkich uczniów szkoły podstawowej na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego, które odbędzie się 4 września 2023 r. o godz. 9.00 w sali gimnastycznej.

ZESTAW PODRĘCZNIKÓW OBOWIĄZUJĄCY W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

ZESTAW PODRĘCZNIKÓW OBOWIĄZUJĄCY W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

                                                                                                                      Szkolny Zestaw Programów Nauczania

Projekt w klasie 3ab

Klasy III w ramach projektu Uniwersytetu Dzieci uczestniczyly w zajęciach "Jak wpływać na decyzje miasta". Zaprojektowały plac zabaw dla swojej miejscowości.

"Jak nie czytam, jak czytam"

W dniu dzisiejszym cała społeczność szkolna przystąpiła do akcji czytelniczej "Jak nie cztam, jak czytam", której głównym celem jest budowanie pozytywnego wizerunku czytania. Sprawdzenie, by książka w szkole nie kojarzyła sie uczniom z obowiązkową lekturą, lecz z czymś...

Wycieczka do Warszawy

Klasy trzecie w Warszawie.

Projekt - "Pierwsza pomoc, czyli jak być rozważnym superbohaterem"

W ramach projektu "Zdrowe dzieciaki to my" w klasach trzecich zrealizowano zajęcia "pierwsza pomoc, czyli jak być rozważnym superbohaterem".

31 Maja - Światowy Dzień Bez Tytoniu

Co roku 31 maja obchodzimy Światowy Dzień Bez Tytoniu. 

Czwartoklasiści odkrywali "Tajemnice przyrody"

Uczniowie klasy czwartej, podobnie jak ich koledzy w poprzednich latach, brali udział w szkolnym konkursie przyrodniczym, którego celem jest popularyzowanie wiedzy przyrodniczej oraz inspirowanie i rozwijanie zainteresowań przyrodniczych uczniów nasze szkoły.