Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Aktualności

Aktualności

Światowy Dzień Zdrowia w Naszej szkole

W ramach Światowego Dnia Zdrowia w naszej szkole odbyło się wiele aktywności. Tegoroczny Dzień Zdrowia przebiegał pod hasłem " Moje zdrowie, moje prawo". 

Gazetki z okazji Światowego Dnia Wody

Gazetki są ważnym miejscem w środowisku szkolnym. Realizując tematy związane ze Światowym Dniem Wody uczennice i uczniowie naszej szkoły nie tylko zgromadzili na nich istotne dla siebie i innych wiadomości dotyczące m.in. przyczyn deficytów wody na świecie, „wirtualnej woda” ale...

Rozsztrzygnięcie konkursu „Na najpiękniejszą kartkę wielkanocną”.

W dniu 26.03.2024  został rozstrzygnięty konkurs „Na najpiękniejszą kartkę wielkanocną”.

Wielkanocna zbiórka artykułów dla Hospicjum w Licheniu Starym

W dniu 21 marca 2024r. Dobiegła końca akcja charytatywna „Zbiórka artykułów dla Hospicjum w Licheniu Starym”. 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Nauczycieli "Wielkanocna Kartka"

W dniu 12 marca został rozstrzygnięty Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Nauczycieli pt. "Wielkanocna Kartka" w którym udział wzięła pani Dyrektor Adelina Nowak zajmując III miejsce.Gratulujemy

Pierwszy Dzień Wiosny

Dnia 21 marca uczniowie naszej szkoły przywitali Pierwszy Dzień Wiosny. Ten dzień obfitował w wiele atrakcji. Uczniowie każdej z klas założyli ubrania we wczesniej wylosowanym kolorze: żółtym, niebieskim, różówym,zielonym czerwonym, pomarańczowym i fioletowym .

21 marca – Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa

Choć większości  21 marca kojarzy się z pierwszym dniem wiosny, jest to także dzień zwrócenia szczególnej uwagi na potrzeby osób z zespołem Downa. 

 

 

Dzień Świętego Patryka

 17 marca obchodzony jest Dzień Świętego Patryka - patrona Irlandii. Z tej okazji w naszej szkole realizowaliśmy  ogólnopolski  projektu kulturowy o LET'S GO GREEN.

 

Gminny konkurs przeciwpożarowy

Dnia 15 marca 2024 roku w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Sompolnie odbył się gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej.  Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 6a: Jakub Jędrzejewski, który zdobył I miejsce i Krystian Jazubski - III miejsce.

Do etapu powiatowego, który...

PODSUMOWANIE AKCJI CHARYTATYWNYCH "KUP PAN SZCZOTKĘ" I "PODAJ MYDŁO"

W dniu 9 lutego 2024 Szkolny Klub Wolontariatu zakończył zbiórkę artykułów higienicznych w ramach akcji „Kup Pan Szczotkę” oraz „Podaj mydło” organizowanej przez Fundację Pomocy Humanitarnej „Redemptoris Missio” z Poznania.