Dzień dziecka - dzień sportu.

W poniedziałek 01 czerwca 2015 roku z okazji Dnia Dziecka w Zespole Szkół w Mąkolnie Grono Pedagogiczne zorganizowało Święto Sportu Szkolnego pod patronatem Dyrektora Szkoły oraz Komitetu Rodzicielskiego Szkoły Podstawowej.

Rodzice zapewnili wszystkim uczniom naszej szkoły posiłek oraz coś na słodko czyli paczki z łakociami. Dyrekcja oraz Komitet Rodzicielski  byli również fundatorami nagród rzeczowych dla zwycięzców zorganizowanej imprezy sportowej. W dniu Święta Sportu Szkolnego dla wszystkich uczniów naszej szkoły tych małych i trochę większych zorganizowane zostały indywidualne konkurencje sportowe na wesoło z podziałem na kategorie wiekowe. Każdy uczestnik miał okazje sprawdzić swoje umiejętności oraz wykazać się swoimi zdolnościami sportowymi.
Konkurencje oraz ich medaliści w szkole podstawowej przedstawiali się następująco:

1. Żółwia jazda rowerem

I miejsce- Charuba Michalina

II miejsce- Lasota Mateusz

III miejsce- Muszyńska Wiktoria

Oficjalnego podsumowania Święta Sportu Szkolnego oraz rozdania nagród rzeczowych dla medalistów dokonała Pani Dyrektor Adelina Nowak wraz z przedstawicielami Rady Rodziców Szkoły Podstawowej życząc na koniec wszystkim naszym uczniom wszystkiego co najlepsze z okazji Dnia Dziecka.