Mistrzostwo Wielkopolski w warcabach!!!

Historyczny sukces odnieśli uczniowie Szkoły Podstawowej w Mąkolnie na rozgrywanych w Poznaniu Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego w Warcabach Klasycznych 64 polowych Chłopców Szkół Podstawowych.

W finałach wojewódzkich wystartowało 37 najlepszych szkół z wielkopolski. Szkołę Podstawową w Mąkolnie reprezentowało 2 uczniów: Dariusz Wykpisz oraz Bartosz Lamprycht. Po sześciogodzinnych zmaganiach przy warcabnicach zdobyli złoty medal oraz tytuł Mistrzów Województwa Wielkopolskiego Chłopców Szkół Podstawowych. Jest to największy sportowy sukces w historii szkoły w Mąkolnie. Gratulujemy chłopcom oraz opiekunowi Tomaszowi Zielińskiemu oraz życzymy sukcesów na Mistrzostwach Polski, które we wrześniu odbędą się w Warszawie.