Apel z okazji 224 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3. Maja.

W 224 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3. Maja w naszej szkole odbył się uroczysty apel, którego hasłem przewodnim były słowa: "BÓG, HONOR, OJCZYZNA". Uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum wyrazili swój patriotyzm, prezentując zebranym: wiersze, piosenki, scenki związane z ważnymi dla naszego kraju wydarzeniami historycznymi.

Widzowie mogli przypomnieć sobie daty rozbiorów oraz państwa, które ich dokonały, działań Sejmu Wielkiego, przyczyn oraz twórców uchwalenia konstytucji. Aby wprowadzić zebranych w nastrój tych wydarzeń, uczniowie pięknie zaśpiewali pieśni patriotyczne. Cała uroczystość odbyła się w podniosłej atmosferze, pozwalając zebranym na chwilę patriotycznej zadumy. Na zkończenie apelu Pani Dyrektor A. Nowak podziękował za przygotowanie uroczystości uczniom oraz ich  opiekunom  p. B. Anteckiej, p. R. Krochmal, p. A. Leśniewskej , p. A. Malecha, p. Z. Słodkiewiczowi.