Kolejny sukces Michaliny!

Michalina Charuba uczennica klasy szóstej Szkoły Podstawowej im. Pierwszej Kadrowej w Mąkolnie odniosła kolejny sukces w XVI Wojewódzkim Konkursie Dziennikarskim MDK1 w Poznaniu pod hasłem: Wydarzenie ,które wstrząsnęło moją miejscowością, objętym patronatem  Wielkopolskiego Kuratora Oświaty ,Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza ,Głosu Wielkopolskiego, Telewizji Polskiej TVP Poznań, Radia Merkury .W konkursie uczestniczyło 227 uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych .

Finał miał miejsce w sobotę 25 kwietnia br.w MDK Nr 1 w Poznaniu. Jury wyróżniło reportaż Michaliny  Charuby pt.,,Kiedyś było tu ściernisko …,ukazujący powstanie Parku Rekreacyjno- Sportowego w Mąkolnie .

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

Poniżej można pobrać i przeczytać reportaż Michaliny: