Warsztaty wielkanocne w Biskupinie

Dnia 31.03.2015r. uczniowie naszej szkoły pod opieką pani E.D.Antczak, pani D.Makarowicz i pani B.Anteckiej uczestniczyli w warsztatach wielkanocnych w Biskupinie.

Dnia 31.03.2015r. uczniowie naszej szkoły pod opieką pani E.D.Antczak, pani D.Makarowicz oraz pani B.Anteckiej uczestniczyli w warsztatach wielkanocnych w Biskupinie. Zapoznali się z tradycjami wielkanocnymi. Mieli okazję samodzielnie zrobić masło, z którego formowali baranki. Piekli też mazurki, dekorowali je i oczywiście ze smakiem zajadali. Również wykazali się swoimi zdolnościami artystycznymi, robiąc piękne palmy i malując jajka wielkanocne. Warsztaty zakończyły się wspólnym śniadaniem, gdzie między innymi dzieci mogły zjeść masło samodzielnie zrobione i własnoręcznie wypieczone mazurki.