Dzień Kubusia Puchatka

Grupy „Pszczółki”, „Mrówki” i „Biedronki” świętowały Dzień Kubusia Puchatka

18.01.2024r. najmłodsze dzieci  obchodziły DZIEŃ KUBUSIA PUCHATKA. Tego niezwykle przyjaznego, ale nieco niezdarnego puchatego misia, kochającego miodek, znają i  uwielbiają dzieci na całym świecie. Miały okazję dowiedzieć się jaka była historia powstania książki o przygodach Puchatka oraz obejrzały prezentację, której celem było przybliżenie dzieciom postaci Kubusia Puchatka oraz jego przyjaciół. Po obejrzeniu prezentacji odbył się krótki quiz  dotyczący przyjaciół ze Stumilowego Lasu.  Nie zabrakło również czytania książeczki o Puchatku. Następnie dzieci uczestniczyły w zabawach ruchowych (slalom z dzbankiem miodu dla misia, ogonek Kłapouchego). Na koniec dzieci wykonały prace plastyczną- Kubuś Puchatek.