Realizacja innowacji "Z kulturą mi do twarzy" - Smerfy i Żabki

Realizując innowację "Z kulturą mi do twarzy" dzieci z grupy " Smerfy" i "Żabki" wzięły udział w uroczystości z okazji Odzyskania przez Polskę niepodleglosci.
Już od najmłodszych lat należy wpajać dzieciom szacunek do polskich symboli i przywiązania do swojej Ojczyzny. W tym dniu wszystkie dzieci przyszły ubrane na galowo, by podkreślić rangę uroczystości i świętować ten wspaniały, wyjątkowy dzień. Dzieci zaprezentowały się podczas uroczystego apelu śpiewając piosenkę "To Polska". Dumnie przyjmując właściwą postawę na baczność, odśpiewały hymn Polski "Mazurek Dąbrowskiego". Wykonały również na tę uroczystość kotyliony w kształcie kwiatka w barwach ojczystych.
Dzięki udziałowi w tego typu uroczystościach przedszkolaki od najmłodszych lat uczą się patriotyzmu i kształtują pozytywne postawy.