Uczniowie z Mąkolna ze złotymi medalami

Wspaniale spisali się nasi uczniowie na rozgrywanych w Przykonie Mistrzostwach Rejonu Konińskiego w Drużynowym Badmintonie.

W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kategorii dziewcząt w finale rejonowym wystartowało 6 szkół. Drużyna nasz po bardzo zaciętych
meczach zajęła I miejsce i zdobywając złoty medal awansowała na finały wojewódzkie, które w grudniu odbędą się w Poznaniu. Szkołę naszą
w mistrzostwach reprezentowały: Marika Lamprycht, Marika Chabecka oraz Magdalena Strużyńska. Gratulujemy naszym mistrzyniom i życzymy udanych i owocnych finałów wojewódzkich.
W tych samych finałach w kategorii chłopców także wystartowało 6 szkół. Mistrzowie poszczególnych powiatów zagrali z naszymi chłopcami Adamem Maśliński, Jakubem Cichym oraz Antkiem Stasiakiem. Chłopcy wygrali wszystkie mecze w stosunku 3:0 i z kompletem punktów zajęli I miejsce. Satysfakcja ze zdobycia złotych medali oraz awansu na zawody wojewódzkie jest zwieńczeniem ciężkiej i systematycznej pracy.
Gratulujemy naszym uczniom oraz ich opiekunom: p. Jolancie Okupnej oraz p. Tomaszowi Zielińskiemu.