Wizyta Mikołaja w przedszkolu

Wizyta Mikołaja w naszym przedszkolu to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku . W piątek dekorowaliśmy nasze sale, ubieraliśmy choinki , wykonywaliśmy prace plastyczne, uczyliśmy się śpiewać  świąteczną piosenkę , którą zaprezentowaliśmy przed naszym Gościem. W mikołajkowy poranek wszyscy z niecierpliwością wyglądaliśmy przez okno i nasłuchiwaliśmy "Mikołajowych" dzwoneczków. Mikołaj nie kazał długo na siebie czekać. Nasz gość zaczął swoją wizytę u najmłodszych, które po raz pierwszy widziały Mikołaja w przedszkolu. Z wielkim przejęciem zaśpiewaliśmy Mikołajowi , każdy z nas miał okazję osobiście porozmawiać z Gościem. Opowiedzieliśmy o tym, jak jest w naszym przedszkolu,  o naszych ulubionych zabawach, pochwaliliśmy się oczywiście tym, że zawsze jesteśmy grzeczni . Nadeszła najbardziej wyczekiwana chwila- Mikołaj wręczył każdemu z nas prezent.Wszyscy z radością podziękowaliśmy Mikołajowi za odwiedziny i pomachaliśmy mu na do widzenia.  Ten wyjątkowy dzień na długo pozostanie w naszej pamięci. Mikołaju, widzimy się za rok!