Co to jest check-in?

W środę 28 października 2019roku uczniowie szkoły podstawowej z klas IV- VI uczestniczyli w wycieczce do Poznania.

Co to jest check-in? Jak wygląda „ścieżka pasażera”?  Kto pracuje w strażnicy?  Co oznacza skrót BEL, Gdzie są płyta postojowa i pas startowy? Na te i wiele innych pytań uczniowie naszej szkoły uzyskali odpowiedzi w trakcie realizacji programu edukacyjno-poznawczego „POZnaj Ławicę” .

Kolejnym punktem wycieczki był pobyt w Interaktywnym Centrum Bezpieczeństwa SKODA AUTO LAB.

SKODA AUTO LAB to pierwsze tak zaawansowane techniczne i przyjazne Interaktywne centrum Bezpieczeństwa w Polsce. W każdej z pięciu stref uczniowie mogli skorzystać z interaktywnych eksponatów, doświadczyć wielu sytuacji drogowych, przypomnieć sobie również zasady udzielania pierwszej pomocy i oczywiście dobrze się przy tym bawić.