Wielkie dzięki za...

Święto Edukacji Narodowej, to jedno z ważniejszych uroczystości w naszej szkole. Z tej to okazji 17. października Samorząd Uczniowski pod kierunkiem swoich opiekunów przygotował bogaty program artystyczny.  Uroczystość uświetnili swym przybyciem przedstawiciele Miasta Sompolno na czele z burmistrzem p. Romanem Bednarkiem, członkowie Rady Rodziców wraz z przewodniczącą oddziału p. Katarzyną Pyster, emerytowani nauczyciele oraz pracownicy szkoły.

W części oficjalnej głos zabrali pani dyrektor oraz Burmistrz Miasta Sompolno. Wręczyli oni nagrody wyróżnionym nauczycielom i pracownikom szkoły.

W części artystycznej uczniowie klas IV - VIII zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, recytatorskie oraz instrumentalne. Występy młodych artystów wzbudziły w widzach pozytywne emocje, nie zabrakło wśród nich wzuszeń, czy uśmiechów na twarzach. Dopełnieniem corocznego świętowania było odśpiewanie przez wszystkich uczniów "Sto lat" oraz złożenie życzeń wraz symbolicznym bukietem kwiatów. Po uroczystości goście wraz z wszystkimi pracownikami szkoły udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców.