Pierwszy Dzień Wiosny

Dnia 21 marca uczniowie naszej szkoły przywitali Pierwszy Dzień Wiosny. Ten dzień obfitował w wiele atrakcji. Uczniowie każdej z klas założyli ubrania we wczesniej wylosowanym kolorze: żółtym, niebieskim, różówym,zielonym czerwonym, pomarańczowym i fioletowym .
Ponadto, każda klasa udekorowała drzwi wejściowe swojej sali wiosennymi motywami i stworzyła wiersz o Wiośnie. Rozsztrzygnięto równiez konkurs na najlepsze przebranie tematyczne pt."Pani/Pan Wiosna".
Wyniki konkursu :
I miejsce - Aleksandra S. - klasa IVA
II miejsce - Artur R. - klasa IVB
III miejsce - Amelia K. - klasa VIB
Wyróżnienia:
Amelia B.- klasa VA
Julia P. - klasa IVA
21 Marca był również Dniem Bez Plecaka . Zabawa polegała na tym, by przynieść do szkoły wszystkie potrzebne książki i przybory w dowolny,zabawny sposób.Nasze uczennice i nasi uczniowie wykazali się kreatywnością w poszukiwaniu „zastępstwa” dla tradycyjnego plecaka.