Wiosna w literaturze i piosence

Wiosna to najpiękniejsza pora roku. Kojarzy nam się z rozkwitającą przyrodą, ze słońcem z pierwszymi pąkami na gałęziach. Na naszych oczach budzi się do życia cały otaczający nas świat. Z tej właśnie okazji dnia 20 marca 2019r. w świetlicy odbył się Dzień Wiosny. Z wielkim zaangażowaniem wzięli w nim udział uczniowie korzystający ze świetlicy, którzy mogli pochwalić się krótkim występem – wierszem o wiośnie lub piosenką o tematyce wiosennej.

Dnia 22 marca nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Wiosna, tuż, tuż”. W konkursie brało udział 30 uczniów z klas I – VI. Wszystkie prace zostały wyeksponowane na wystawce w świetlicy. Konkurs odbył się we współpracy z nauczycielem plastyki. Dziękujemy uczniom. Organizatorzy.