Światowy Dzień Drzewa w grupie sześciolatków.

Jak przystało na prawdziwych przyjaciół przyrody przedszkolaki z grupy "Żabki"uczciły Święto Drzewa w sposób wyjatkowy. Odbyły spacer do pobliskiego parku, w którym utrwaliły rodzaje drzew, ich budowę i etapy wzrastania. Dowiedziały się jaką funkcję pełnią drzewa w przyrodzie, zapewniając nam tlen, oczyszczając powietrze, oraz wpływając korzystnie na klimat i samopoczucie nas wszystkich. Na zakończenie zajęć wykonały prace plastyczne poświęcone tematyce lasu i wyjątkowej urodzie drzew. Mamy nadzieję, że zajecia o tematyce proekologicznej wpłyną pozytywnie na właściwą postawę przedszkolaków, które w przyszłości staną się prawdziwymi miłośnikami przyrody, mając na względzie losy otaczającego nas świata.