„Świąteczne muzykowanie”

W dniu 8 grudnia o godzinie 16:00 w Szkole Podstawowej im. Pierwszej Kadrowej    w Mąkolnie odbyło się wyjątkowe wydarzenie, które wniosło magię świąt do serc uczniów, nauczycieli, rodziców oraz zaproszonych gości. Świąteczne muzykowanie, zorganizowane przez  Radą Rodziców we współpracy ze szkołą, stało się niezapomnianym przeżyciem pełnym muzyki, śmiechu i wspólnego radosnego czasu spędzonego razem.

Impreza odbyła się w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej.

W programie muzykowania znalazły się zarówno utwory instrumentalne, jak i wokalne, prezentowane przez różne grupy wiekowe uczniów. Kreatywność   i zaangażowanie uczestników sprawiły, że każde wykonanie było unikalne i pełne artystycznej pasji. W trakcie koncertu nie zabrakło również momentów refleksji i wspomnień związanych ze zbliżającym się okresem świątecznym.
Niezwykłą atmosferę muzykowania podkreśliły: kiermasz świąteczny, fotosesja świąteczna i działająca przy sali kawiarenka. To właśnie Rada Rodziców zorganizowała i obsługiwała te miejsca, oferując uczestnikom przepiękne ozdoby świąteczne oraz ciepłe napoje i ciasta.
„To wydarzenie nie tylko podkreśliło talent naszych uczniów, ale także umożliwiło wspólne przeżywanie magicznej atmosfery świąt” - powiedziała dyrektor szkoły, Pani Adelina Nowak. „Dziękuję wszystkim zaangażowanym, zarówno uczniom, nauczycielom, jak i Radzie Rodziców, za stworzenie tak wyjątkowego i pełnego emocji wydarzenia.”
Świąteczne muzykowanie w Szkole Podstawowej im. Pierwszej Kadrowej przypomniało wszystkim, jak ważna jest harmonia, wspólnota i magia świąt. To wydarzenie na pewno pozostanie w sercach uczestników jako niezapomniane przeżycie, które wniosło radość i ciepło świątecznego czasu do serca lokalnej społeczności.