„EDI” - Konkurs ekologiczno – przyrodniczy

Celem konkursu było  kształtowanie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży szkolnej, a także propagowanie obchodów związanych z Dniem Ziemi.
Konkurs ekologiczno - przyrodniczy został przeprowadzony w dniu 26 kwietnia 2019 roku.

Nad przygotowaniem i prawidłowym przebiegiem szkolnego etapu konkursu czuwali nauczyciele: p. E. Leszczyńska, p. M. Pyster, p. B. Antecka oraz p. Danuta Jakubiak. Wzięło w nim udział 14 uczniów naszej szkoły. Czworo uczniów z klasy II i troje uczniów z   klasy III oraz siedmioro uczniów z klasy szóstej.

Wyniki zostały ogłoszone 5 czerwca 2019 roku.

W kategorii edukacji wczesnoszkolnej -  klas I – III największą liczbę punktów w naszej  szkole uzyskał uczeń klasy III – Tomasz Michalski oraz uczennica klasy II - Daria Nowakowska.

W kategorii szkoły podstawowej – klas IV – VI największą liczbę punktów w naszej szkole otrzymały uczennice klasy szóstej – Agata Kwarcińska i Julia Stasiak.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom osiągniętych wyników i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu ekologiczno – przyrodniczego, w przyszłym roku szkolnym.