GWIAZDY "MAM TALENT"

W dniach 20. i 22. lutego 2019r. miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Mianowicie odbył się pierwszy w historii szkoły ,,Mam Talent''. W programie wzięli udział uczniowie, którzy zostali przypisani do kategorii odpowiednich dla swojego wieku. Zaprezentowali swoje niesamowite talenty w dziedzinach takich jak rysunek, śpiew, taniec lub gra na instrumencie.

Uczniowie trzecich klas gimnazjum wcielili się w sławne postacie, by urozmaicić show. Prowadzącymi byli: Marcin Prokop i Szymon Hołownia, natomiast w Jury zasiedli Barbara Kurdej-Szatan, Kuba Wojewódzki oraz Ewa Farna.

Na samym początku odbyły się występy konkursowe, przygotowane przez uczniów, po czym nastąpiła przerwa. W jej trakcie każdy mógł oddać jeden głos na osobę, która jego zdaniem powinna wygrać cały program. Następnie miały miejsce występy integracyjne, polegające na wspólnym tańcu uczniów dwóch różnych klas. Po obejrzeniu wszystkich występów ogłoszono długo wyczekiwanych zwycięzców. Każdy uczestnik otrzymał upominek, coś słodkiego oraz został zaproszony do wspólnego zdjęcia.

Zwycięzcy:

• W KATEGORII DLA KLAS 4-6:

I miejsce zajęła Natalia za wyjątkowy rysunek, przedstawiający kotka.

II miejsce otrzymała Zuzanna z klasy 4 za pięknie zaśpiewaną piosenkę pt.: ,,Shallow'''.

III miejsce zajęła Weronika za taniec do piosenki ,,Shuffle dance''.

Nagrodę za podbicie serca publiczności zdobyli Adam i Antoni za wykonanie niesamowitego tańca.

• W KATEGORII DLA KLAS 7, 8, 3gimnazjum:

I miejsce  zajął Adrian z klasy 3a za fenomenalne odtworzenie piosenki Krzysztofa Krawczyka pt.: ,,Chciałem być''.

II miejsce zdobyły dziewczyny z klasy 8b za taniec do piosenki ,,1,2,3''

III miejsce otrzymały uczennice klas: 3a i 3b za taniec ,,Lean On''.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.