Bal karnawałowo-walentynkowy

Dnia 5 lutego 2018 roku uczniowie z klas IV - VII oraz młodzież gimnazjalna bawili się na dyskotece karnawałowej. Organizację imprezy zawdzięczamy Samorządowi Uczniowskiemu oraz jego opiekunom. Uczniowie bawili się przy dźwiękach najnowszych rytmów serwowanych przez uczniów klas szóstych: Natalię Idczak, Mateusza Konarskiego oraz Igora Wesołowskiego.

Tańce przeplatane były konkursami. Bez wątpienia jedną z atrakcji był konkurs wiedzy o "Star Wars", którego zwycięzcą został Krzysztof Ruszczyński z klasy IV A - któremu jeszcze raz serdecznie gratulujemy. Zestaw pytań konkursowych został przygotowany przez panią Ninę Nowak.

Ponadto wyłoniono króla i królową balu, którymi zostali w tym roku Kamil Bączkowski - uczeń klasy VI A oraz Weronika Woźniak - uczennica klasy IV A. Chętni uczniowie przebrali się za ulubione postacie z filmu lub baśni. Uczniowie, którzy wykazali się pomysłowością, otrzymali nagrody rzeczowe. Wyniki konkursu na najlepsze przebranie: Łucja Zawadzka - klasa V, Amelia Rutkowska - klasa VI B, Wiktoria Chudziak - klasa IV A.