"Babcia tańczy rock&rolla"

Dnia 25 stycznia 2018 roku był dla "Pszczółek" szczególny, a to dlatego, że ich ukochani babcie i dziadkowie przybyli na przygotowaną dla nich uroczystość. Serduszka dzieci biły bardzo mocno, gdy występowały przed swoimi bliskimi recytując pełne miłych słów wiersze, śpiewając piosenki i tańcząc. Przedszkolaki pięknie prezentowały się w strojach pszczółek.

Babcie i dziadkowie nie kryli wzruszenia, widząc swoje wnuczęta. Podziwiali także laurki własnoręcznie przygotowane przez dzieci, które otrzymali w prezencie. Atmosfera była bardzo miła, serdeczna i wesoła również podczas zabaw z udziałem babć i dziadków. Wszyscy z uśmiechem będziemy wspominać te miłe chwile.

Dziękujemy serdecznie za udział w naszej uroczystości wszystkim gościom, a rodzicom za zorganizowanie poczęstunku.