Konkurs „Mam Talent 2020”

W POSZUKIWANIU TALENTU…

Dnia 13 lutego w naszej szkole odbył się konkurs „ Mam Talent”,  podczas którego uczniowie z klas IV-VIII mogli zaprezentować swoje umiejętności i pasje. Tego dnia każdy uczestnik miał na szkolnej scenie swoje „5 minut” sławy.

Wykonawcy, zaprezentowali  się jako utalentowani, chociaż jeszcze nie odkryci przez świat mediów, wokaliści, tancerze, instrumentaliści i plastycy. Spontaniczność młodych wykonawców, ich umiejętność wyrażania ekspresji  i nadawania muzyce emocji, sprawiły, że na twarzach widzów pojawiło się wzruszenie. Społeczność szkolna w kategorii talent muzyczny I miejsce przyznała Wiktorowi W., w kategorii talent sceniczny- I miejsce zajęli uczniowie z klas ósmych, zaś w kategorii talent plastyczny- I miejsce zajęła Natalia K. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody, a pozostali uczestnicy słodkości ufundowane przez Radę Rodziców. Wszystkim uczniom  gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie. Zaprezentowaliście się wspaniale – wielkie brawa!

Musimy pamiętać, że w każdym drzemie jakiś talent – trzeba go tylko w sobie odnaleźć, a potem starannie pielęgnować.   Organizator: Samorząd Uczniowski.