Konkurs „Najpiękniejsza choinka”

Dnia  18 grudnia 2018 r. w grupie dzieci 6-latków odbył się konkurs plastyczny „Najpiękniejsza choinka”. Organizatorem konkursu była Aneta Fijałkowska-Gołdyn – wychowawca. Zadaniem dzieci było pomalować zieloną farbą szablon choinki, a następnie wykleić dowolnymi ozdobami. Dzieci z ochotą i zaangażowaniem przystąpiły do dzieła.      W konkursie wzięło udział 12 uczestników.   Jury rozstrzygnęło konkurs dnia 20 grudnia 2018 r. Prace konkursowe  oceniano  według następujących kryteriów:  pomysłowość, oryginalność,  kolorystyka,  estetyka,  samodzielność.

Komisja konkursowa oceniła prace i uznała, że wszystkie prace są piękne, estetyczne, ciekawe i jedyne w swoim rodzaju, jednakże najpiękniejsza i spełniająca  wszystkie kryteria konkursu jest  praca Mai Świątczak.  Dziewczynka otrzymała 1. miejsce. Nagrody dla dzieci ufundowała Rada Rodziców. Za 1. miejsce duży komplet kredek  i dyplom, za udział w konkursie dzieci otrzymały malowanki i dyplomy.