Cicha noc, święta noc...

Dnia 19.12.2019 roku odbył się w naszej szkole uroczysty apel świąteczny. Uczniowie młodszych klas wcielili się w role Maryi, Józefa, pasterzy, królów i przybliżyli nam wydarzenia, jakie miały miejsce w Betlejem ponad 200 lat temu. Uczniowie starszych klas recytowali wiersze o Bożym Narodzeniu i grali kolędy na instrumentach.

Wśród śpiewu kolęd, pastorałek i recytacji wierszy mogliśmy wspólnie cieszyć się atmosferą zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Nasze szkolne Jasełka uświetnili swoją obecnością Burmistrz Miasta Sompolno - pan Roman Bednarek oraz Proboszcz naszej parafii - ks. Dariusz Lewandowski.

Na zakończenie apelu przedstawiciele uczniów, pani Dyrektor oraz Ks. Proboszcz złożyli wszystkiem życzenia świąteczne.