Montaż słowno-muzyczny: „Jest taki dzień”

Święta Bożego Narodzenia to wspaniały czas, w którym spotykamy się z najbliższymi osobami, w kręgu rodziny i przyjaciół. Taki właśnie rodzinny klimat panował w naszej świetlicy dnia 11 grudnia 2019roku

Dzieci z wielkim wzruszeniem ubierały choinkę, własnoręcznie wykonywały ozdoby.

Z niecierpliwością czekają na święta.

W świetlicy odbyło się wspólne kolędowanie „Jest taki dzień”. Uczniowie wzięli udział w konkursach: „Św. Mikołaj i choinka” oraz "Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa". Prace zostały wyeksponowane na gazetce korytarzowej, natomiast kartki wykonane przez uczniów zostały przekazane na szkolny kiermasz świąteczny. Konkursy odbyły się we współpracy nauczyciela plastyki p. Elżbiety Leszczyńskiej i nauczyciela religii p. Liliany Witerskiej.

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w kolędowaniu i w konkursach.