Kiedy maluchy zmieniają się w zuchy, czyli pasowanie na przedszkolaka w grupie "Smerfy"

Dzień 22 listopada pozostanie na długo w pamięci dzieci z grupy "Smerfy" i ich rodziców. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość- pasowanie na przedszkolaka, którą rozpoczęły występy dzieci. Mali artyści zaprezentowali piosenki, tańce i wiersze dając tym dowód, jak dużo już potrafią. Po części artystycznej pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka  na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom i medal przedszkolaka. Dla dzieci dzień ten był wielkim przeżyciem, a dla rodziców powodem do dumy i zadowolenia ze swoich pociech. Po akcie pasowania był poczęstunek przygotowany przez rodziców i tańce Smerfików z rodzicami.