Dzień Edukacji Narodowej

13. października 2014r. w Zespole Szkół Nr3  w Mąkolnie odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Burmistrz Miasta  i Gminy Sompolno- Pan Andrzej Kossowski, Pani sekretarz Gminy-Magdalena Janiak, Dyrektor szkoły- Pani Adelina Nowak, Wicedyrektor- Pani Maria Piaskowska, szanowni emeryci, Grono Pedagogiczne, przedstawiciele Rady Rodziców, pracownicy niepedagogiczni oraz uczniowie.
Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu Polski- "Mazurkiem Dąbrowskiego". Następnie głos zabrała pani dyrektor, składając najserdeczniejsze życzenia.W części artystycznej uczniowie prezentowali wiersze, piosenki, tańce. W czasie uroczystości wszystkim dopisywał humor oraz panowała miła atmosfera.  Po wykonaniu przez uczniów  części artystycznej, Pan Burmistrz wręczył nagrody  dla  nauczycieli.
Nagrodę Burmistrza otrzymały: Pani dyrektor Adelina Nowak,  Pani Renata Czarkowska, Pani Elżbieta Wiśniewska.
Nagrodą Dyrektora zostali wyróżnieni: p.Maria Piaskowska, p.Dorota Makarowicz, p.Ewa Lisiecka, p. Danuta Jakubiak, p.Monika Pecyna, p.Nina Nowak, p.Elżbieta Dorota Antczak, p. Aneta Malecha,p. Zbigniew Słodkiewicz, p.Tomasz Zieliński, p.Marianna Boczkowska, p.Alicja Janicka, p. Irena Tomaszewska, p.Jolanta Cichocka.

Wszystkim adresatom święta składamy najserdeczniejsze życzenia, życząć dalszych sukcesów.

Artykuł napisały: Martyna Zagłoba i Aleksandra Mularska.
Zdjecia wykonały: Luiza Plebańska i Patrycja Gralińska.