Ślubowanie klas pierwszych.

Dnia  16 października  2014 r. o godz. 9.00 w  naszej  szkole  odbyła  się  ważna uroczystość „ Ślubowanie klas I ”

Uczestnikami  tego wydarzenia  oprócz uczniów  klas   pierwszych  z wychowawcami P. Anetą Fijałkowską-Gołdyn i P. Moniką Bilińską  byli P. dyrektor Adelina Nowak ,  klasa II z wychowawcą  P. Agnieszką Guźniczak oraz rodzice. Po  części artystycznej przygotowanej przez uczniów  kl. pierwszych i kl. drugą odbyła się część oficjalna, podczas której odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie na ucznia.

Szczególnym momentem było wręczenie pierwszoklasistom dyplomów pamiątkowych i legitymacji szkolnych. Aby tradycji stało się zadość nowo przyjęci do braci uczniowskiej uczniowie odcisnęli ślad palca wskazującego w kronice szkolnej. Uroczystość oficjalną zakończono pamiątkowym zdjęciem. Na koniec zaproszono wszystkich uczestników na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.