Konkurs plastyczny "Portret Józefa Piłsudskiego"

9 listopada 2022 roku rozstrzygnięty został szkolny konkurs plastyczny pt.„Portret Józefa Piłsudskiego”. Celem konkursu było propagowanie wśród uczniów wiedzy historycznej, poszerzanie wiedzy na temat patrona naszej szkoły – Pierwszej Kompanii Kadrowej i jej twórcy Józefa Piłsudskiego, kształtowanie postaw patriotycznych, kultywowanie tradycji regionu i państwa oraz rozwijanie zdolności plastycznych uczniów.

W konkursie wzięło udział 16 uczniów z klas I – VIII.

I miejsce w kategorii klas I - III otrzymała Aurelia Kujawska  z klasy III B, natomiast wyróżnienia otrzymali: Paulina Brzoska – kl. III B,  Wiktoria Dąbrowska – kl. III B, Antonina Grabowska – kl. III A, Kolasiński Kacper – kl. III A, Zwierzchowska Martyna – kl. III A, Zwierzchowski Mateusz – kl. III A.

I miejsce w kategorii klas IV- VIII otrzymała Maja Świątczak – kl. IV.

Wyróżnienia w kategorii klas IV - VIII otrzymali:

Marika Lamprycht –  kl. VIII B, Daria Nowakowska – kl. VI, Aneta Świątek – kl.V B, Natalia Piekarzewicz – klasa VIII A, Lena Jatkowska – klasa IV, ominik Będziechowski – kl. VI, Daria Kolasińska – kl. VI i

Sebastian Kwarciński – kl. IV

Zwycięzcom i wyróżnionym  gratulujemy!