Uczniowie klasy drugiej, jak każdego roku przed świętem Wszystkich Świętych, odwiedzili cmentarz, by zapalić znicze na grobie założyciela naszej szkoły- Pana Kazimierza Rakowskiego.
Galeria zdjęć
"Uczniowie klasy II w hołdzie założycielowi szkoły przed Świętem Wszystkich Świętych"
"Uczniowie klasy II w hołdzie założycielowi szkoły przed Świętem Wszystkich Świętych"