Warsztaty Wielkanocne w klasie IV

Okres przygotowań do świąt wielkanocnych to szczególna okazja do poznania przez uczniów tradycji świątecznych.                                27 marca   w klasie IV odbyły się warsztaty wielkanocne dla dzieci i rodziców zorganizowane przez wychowawczynię p. Ninę Rucińską.

Prawdziwe cuda wyszły spod rąk uczestników zajęć. Na stołach pojawiły się kolorowe jajka ozdobione włóczką oraz świąteczne stroiki. A wszystko to powstało z gałązek, wstążek, piórek i bukszpanu. Uczniowie również wykonywali ozdoby świąteczne origami. Patrząc na wykonane prace, można stwierdzić, że mamy wielu utalentowanych uczniów i rodziców. Zajęcia przebiegały w miłej, rodzinnej atmosferze. Wspólna zabawa i praca pozwoliła nam poczuć atmosferę przedświątecznych przygotowań.