Warsztaty decoupage - pt. „Wielkanocne jajko”, „Wielkanocny zajączek” w grupie „Pszczółki”.

Za niedługo święta Wielkanocne- dlatego w naszej grupie  odbyły się warsztaty florystyczne pt „Wielkanocne jajko”, „Wielkanocny zajączek”. Do naszego przedszkola zaprosiliśmy Panią Justynę Malinowską oraz rodziców. Pani Justyna przybliżyła dzieciom w łatwy i praktyczny sposób  nową technikę jaką jest decoupage.
Decoupage — technika ozdabiania przedmiotów polegająca na przyklejaniu na odpowiednio spreparowaną powierzchnię (praktycznie każda powierzchnia: drewno, metal, szkło, tkanina, plastik, ceramika, styropian) wzoru wyciętego z papieru lub serwetki papierowej (technika serwetkowa).
Zadaniem naszych dzieci i rodziców było ozdobienie kolorowymi serwetkami jajka i zajączka   z drewna. Zadanie było trudne - ale wszyscy sobie z nim wspaniale poradzili.