Warsztaty wielkanocne w grupie 6-latków

Wielkanoc, to bardzo radosne święta, na które z wytęsknieniem czekają zarówno dzieci jak i dorośli. Są to święta rodzinne, pełne tradycji i zwyczajów, które chcemy przekazywać młodym pokoleniom. W naszym przedszkolu zaczął się okres tworzenia świątecznych dekoracji. Z tej okazji  26.03.2019 roku zaprosiliśmy do naszej grupy rodziców oraz panią  Justynę  na warsztaty wielkanocne.

Pani Justyna przybliżyła dzieciom w łatwy i praktyczny sposób  nową technikę jaką jest decoupage.

Podczas spotkania rodzice wraz z dziećmi z wielkim zaangażowaniem ozdabiali kolorowymi serwetkami jajka  z drewna.

Wszystkim obecnym na spotkaniu rodzicom i dzieciom dziękujemy za wspólnie spędzony czas i życzymy Wesołych Świąt Wielkanocnych.